Apartament 2+1 me qira ne rruge e Kavajes ne Tirane

ID TRR-922-21G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 92 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati te ri me ashensor. 
Apartamenti ofron nje siperfaqje prej 92 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ofrohet plotesisht I mobiluar ne nje menyre bashkekohore me nje mobilim te ri.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit sigurohet nga system chiller dhe kondicioner.
Dritaret jane te gjitha te pajisura me grila.
Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte e qete dhe e yhvilluar prane shume faciliteteve te ndryshme dhe shume prane sheshit Skenderbej.
Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, rrugen e Durrsit, zonen e Myslym Shyrit etj


Cmimi 500 Euro muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali neTirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1118-58L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali neTirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 1117-45L 520 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 2+1 per zyre prane zones se Selvise ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nj
Me Qira 816-22K 400 €

Apartament 2+1 per zyre prane zones se Selvise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te
Me Qira 223-54G 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane rrethrrotullmit te Zogut te Zi ne Ti
Me Qira 1018-25E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane rrethrrotullmit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera prane Postes Shqiptare ne qender te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 513-38 600 €

Apartament 2+1 me qera prane Postes Shqiptare ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me Qira 922-43G 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleks
Me Qira 719-34L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...