Apartament 2+1 per qira prane Pallatit te Brigadave ne Tirane

ID TRR-823-39X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 420
Kati 2
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bektash Berberi

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 2 te nje vile 4 kateshe te ndertuar vitet e fundit. 
Banesa ofron nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 dhe eshte e ndare ne 2 dhoma gjumi, ne nje dhome ndenje e kuhzine, tualet, korridor dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte teresisht i mobiluar me nje investim te vitit te fundit.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 2 kondicionere te vendosur ne dhomen e gjumit kryesore dhe ne dhomen e ndenjes.
Orientohet nga lindja dhe preket nga drita natyrale per gjate gjithe dites. 
Prane nderteses do te keni dhe mundesi parkimi pa pagese. 
Vila ndodhet nje zone te zhvilluar, te qete me facilitet te ndryshme prane si shkolla, kopshte, supermarket, restorante e shume te tjera. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Elbasanit, ne zonen e Saukut dhe ne zonen e Tegut.


Cmimi: 420 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Brrylit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vj
Me Qira 922-12Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Brrylit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter pa ashensor ne ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne rrugen Zhegu, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e kater
Me Qira 119-32S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne rrugen Zhegu, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje ...

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes . 

Pozicionohet ne katin e 5 -6 te nje ndert
Me Qira 816-26K 450 €

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes .  Pozicionohet ne katin e 5 -6 te nje ndertese te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 817-22L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Vizion + ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Me Qira 518-55d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Vizion + ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Komunes Parisit ne Tirane.

Apartamentini ndodhet ne katin e
Me Qira 818-53d 400 €

Apartament 2+1 me qera prane zones se Komunes Parisit ne Tirane. Apartamentini ndodhet ne katin e pare banim te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me
Me Qira 619-55T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Skender Luarasi tek Komuna e Parisit.
Apartamenti  ndodh
Me Qira 123-50R 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Skender Luarasi tek Komuna e Parisit. Apartamenti  ndodhet ne katin e 3-te ...