Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-1223-30Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 4
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beqir Rusi

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Rusi, prane prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 65m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Banesa jepet me qira totalisht i mobiluar dhe shume pak e banuar.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Komuna e Parisit, rruga Gjin Bue Shpata, zona e Bllokut etj.

Cmimi: 550 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Eshte i pozicionuar ne katin e katert t
Me Qira 1218-3d 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 920-32V 600 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 10 te nje palla
Me Qira 921-9A 500 €

Apartament me qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri te pajisur ...

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje
Me Qira 817-19V 490 €

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati ekzistues d
Me Qira 821-16F 450 €

Apartament me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Banesa eshte pjese e nje pallati ekzistues dhe ndodhet ne katin ...


Apartament 2+1 me qira prane Fakultetit te Shkencave Sociale ne rrugen Shefqet Musaraj.
Apartamen
Me Qira 423-54X 500 €

Apartament 2+1 me qira prane Fakultetit te Shkencave Sociale ne rrugen Shefqet Musaraj. Apartamenti eshte I ...

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Delijorgji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat
Me Qira 1119-33T 600 €

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje palla
Me Qira 315-9b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...