Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRR-1023-30G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 7
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga At Zef Pellumbi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen At Zef Pellumbi ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 100m2 eshte e organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare, dhe dy ballkone.
Salloni se bashku me kuzhinen kane dalje ne ballkon, po ashtu dhe njera nga dhomat dhe ndermjet dy dhomave te gjumit pozicionohet nje nga tualetet.
Orientohet nga veriu dhe lindja gje qe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites.
Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes eshte i mundesuar ne te gjitha dhomat.
Shtepia ofrohet e mobiluar, me mobilim bashkekohor, me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ndodhet ne nje zone te aksesueshme, pallati ofron administrim.
Zona ka dalje direkte ne Zogun e Zi, ne 21 Dhjetorin, me Rrugen e Durresit, me zonen e Laprakes, me rrugen Mine Peza, etj.

Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Luga midis rruges Hoxha Tahsim dhe rruges Tefta Tashko Koco n
Me Qira 923-39Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Luga midis rruges Hoxha Tahsim dhe rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane. Eshte e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha shume prane Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 718-62E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile
Me Qira 1117-26d 450 €

Apartament me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile . Ka nje siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tira
Me Qira 722-10S 370 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tirane. Ndodhet ne ne ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte banim
Me Qira 1221-24N 600 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati t
Me Qira 820-5V 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Artan Lenja tek Kompleksi Magnet.
Apartamenti pozicionohet ne kati
Me Qira 423-2R 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Artan Lenja tek Kompleksi Magnet. Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte te nje ...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 1119-45L 600 €

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me siperfaqe 125 ...