Apartament 2+1 me qira ne zonen e Brrylit, ne Tirane

ID TRR-1222-35Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 3
Sipërfaqe m2 107
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sitki Çiço


Apartament me qira ne rrugen Sitki Çiço, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje pallati te ri me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale 107m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne tualet, nje depo, nje tualet dhe korridori lidhes.
Apartamenti eshte i orientuar nga Jugu dhe Perendimi duke i mundesuar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar me cdo gje te re dhe shume pak te perdorur.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.
Banesa eshte pjese e nje pallati i ndertuar vitet e fundit qe ofron adminstrim, ashensor dhe siguri.
Zona lidhet shpejt me rrugen Bardhyl, uren e Shkozes, zonen e Xhamllikut, zonen e Ali Demit, Bulevardin Zhan D'ark etj.

Cmimi 450 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane 
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 1222-9G 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane  Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues ne rruge ...

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-
Me Qira 1114-53b 550 €

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete
Me Qira 1113-3 400 €

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe mjaft te ...

Apartament me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buz
Me Qira 316-38b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruges ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nj
Me Qira 614-24b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pal
Me Qira 1213-55b 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Don Bosko.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 915-12T 380 €

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Don Bosko. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati t
Me Qira 1121-43V 400 €

Apartament 2+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...