Apartament 2+1 me qira ne zonen e Porcelanit ne Tirane

ID TRR-1221-40N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 5
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhanfize Keko

Apartament me qira ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje kompleksi te ri e cila pozicionohet ne katin e 5-te banim.
Ofron siperfaqe te brendshme prej 105 m2, te organizuar ne ambient ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe nje ballkon.
Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme,
Ne te jane bere shume punime cilesore si: shtrimi i te gjithe siperfaqes me parket cilesor, ndricim Led, ngrohje dhe ftohje qendrore me chiller ne te gjitha dhomat dhe grila mbrojtese.
Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket dhe ndan nje hapesire me sallonin dhe ambientin e ngrenies.
Dhomat jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites me orientim nga lindja, ku njera nga dhomat nuk eshte e arreduar por mund te mobilohet sipas preferences se klientit.
Pamja nga ballkoni eshte ajo e maleve ne horizont, duke ofruar nje pamje te hapur dhe te mrekullueshme.
Pallati ofron kushte bashkohore, administrim, kamera sigurie, ashensor dhe mundesi parkimi ne katet e nendheshme me pagese ekstra.
Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Cmimi: 500 Euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe
Me Qira 113-6 600 € €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe perbehet nga nje ...

Apartament me qera prane ish-Samsungut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri
Me Qira 1015-14b 400 €

Apartament me qera prane ish-Samsungut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6
Me Qira 716-39K 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Apa
Me Qira 514-16V 450 €

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Me Qira 418-34d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta
Me Qira 315-29d 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes,shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-22S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 1118-2L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri afer Qendres ...