Apartament 2+1 me qira tek zona e Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-1123-8Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 3
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 75m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, 2 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e baneses mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit matrimoniale.
Orientimi eshte Perendim duke bere qe ambienti te jete i ndricuar per gjate gjithe dites.
Jepet me qira totalisht e mobiluar dhe e pabanuar me pare.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor te mireadministruar shume prane rruges kryesore.
Zona ka akses te shpejte me zonen e Liqenit Artificial, autostraden Tirane-Elbasan, dhe Kopshtin Zologjik.

Cmimi 600 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 514-30L 700 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave, ne Tirane.
Eshte e pozicio
Me Qira 823-42Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave, ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Marko Bocari, shume prane sheshit Willson dhe Liqenit artificial, n
Me Qira 623-3Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Marko Bocari, shume prane sheshit Willson dhe Liqenit artificial, ne ...

Apartament 2+1 me qera e rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te
Me Qira 616-18K 500 €

Apartament 2+1 me qera e rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...

Apartament me qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 10 te nje palla
Me Qira 921-9A 500 €

Apartament me qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri te pajisur ...

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te ba
Me Qira 514-54j 700 €

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, me siperfaqe ...

Apartament me qira afer Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati e
Me Qira 821-38F 500 €

Apartament me qira afer Kopshtit 4 Stinet ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 622-35Z 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...