Apartament 2+1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-722-38G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 160 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fadil Rada

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe organizohet ne nje sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande te madhe.
Veranda ofron nje pamje te bukur te qytetit.
Ofrohet totalisht e mobiluar dhe eshte e shtruar me pllake.
Zona ne te cilen ndodhet pallati ofron te gjitha sherbimet e nevojshme si: shkolla, kopshte, farmaci, supermarkete, qender tregtare, palestra etj.
Ka akses te lehte ne Bulevardin Zhan D’Ark, Sheshin Avni Rrustemi dhe ka pak distance nga Pazari i Ri.

Cmimi: 550 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne Kompleksin Star ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar n
Me Qira 1222-63Z 600 €

Apartament me qira ne Kompleksin Star ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4te te ...

Apartament 2+1 me qira ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 1122-21Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Apartament 2+1 per qira ne qender te Tiranes.
Eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati ek
Me Qira 622-25Z 450 €

Apartament 2+1 per qira ne qender te Tiranes. Eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Apartament me qira ne Sauk te vjeter, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile private ne rru
Me Qira 1022-35Z 500 €

Apartament me qira ne Sauk te vjeter, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile private ne rrugen Sulo ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhanfize Keko prane zones se Xhamllikut ne Tirane.
Apartament
Me Qira 521-24V 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhanfize Keko prane zones se Xhamllikut ne Tirane. Apartamenti eshte pjese e nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 321-2V 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje vile 2-ka
Me Qira 721-7V 450 €

Apartament me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje vile 2-kateshe dhe ndodhet ...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 619-7T 650 €

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...