Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRR-524-21Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 5
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Durresit, shume prane Gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 100m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 92m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy ballkone, nje tualet dhe korridori lidhes,
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje, Perendim dhe Veri duke mundesuar pamje te bukur te qytetit te Tiranes.
Tualeti eshte i pajisur me dritare.
Banesa ofrohet per qira totalisht e mobiluar.
Eshte pjese e nje pallati qe ofron adminstrim dhe ashensor.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Zogut te Zi, rruga Kavajes, rruga Muhamet Gjollesha.

Cmimi 750 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Ba
Me Qira 524-52Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 723-16R 700 €

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te
Me Qira 922-5G 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bedri Karapici, perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane.
Eshte e po
Me Qira 224-30Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bedri Karapici, perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta
Me Qira 913-15 700 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Shtepia pozicionoh
Me Qira 1123-40Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini prane qendres se Tiranes.
Pozicionohet ne katin e tet
Me Qira 423-4R 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini prane qendres se Tiranes. Pozicionohet ne katin e tete dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 me qira prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 920-35V 650 €

Apartament 2+1 me qira prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...