Apartament 2+1 me qira prane qendres ne Tirane

ID TRR-821-16F
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 6
Sipërfaqe m2 86
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Pasha

Apartament me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati ekzistues dhe ndodhet ne katin e 6, e cila pozicionohet shume prane qendres se Tiranes.
Hyrja ka nje sallon se bashku me ambientin e ngrenies dhe kuzhinen, 2 dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon, e gjitha me nje siperfaqe totale prej 86 m2.
Shtepia ofrohet e mobiluar ne menyre shume bashkekohore, e pershtatshme per nje jetese te rehatshme, e shtruar me parket, salloni ka hapesire te bollshme dhe ka nje ambient per ngrenie, ka dalje ne 2 ballkone te vogla ku njeri ofron nje pamje te kendshme te zones perreth dhe tjetri eshte i mbyllur dhe perdoret si kuzhine dhe per gatim, dhomat jane te arreduara me nje stilt e lezetshem dhe komod dhe banjoja ka nje dritare te vogel, muret e te ciles jane te veshura me pllaka.
Apartamenti ngrohet dhe ftohet nga 3 kondicionere, nje te instaluar ne sallon dhe 2 te tjera neper dhomat e gjumit.
Orientohet nga perendimi duke ofruar ndricm te bollshem gjate gjithe dites.
Ka akses te shpejte ne rrugen Mine Peza dhe ka afer rrugen e Durresit dhe Bulevardin Zogu I.

Cmimi: 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 1017-27L 400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 ne rrugen Muzaket,ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.
Ka nje
Me Qira 622-48G 400 €

Apartament 2+1 ne rrugen Muzaket,ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqje prej ...

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kom
Me Qira 517-8d 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi shume te ...

Papafingo 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te
Me Qira 815-9m 400 €

Papafingo 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Ndodhet ne katin  e 11 te nje palla
Me Qira 120-18T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin  e 11 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Irfan Tomini, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8te
Me Qira 1122-39Z 430 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Irfan Tomini, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera, ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ai eshte i adaptuar ne 2+1. 

Ndodhet
Me Qira 918-2E 350 €

Apartament 1+1 me qera, ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ai eshte i adaptuar ne 2+1.  Ndodhet ne katin e VIII-te ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges Ndre Mjeda, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pal
Me Qira 722-3Z 400 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges Ndre Mjeda, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter pa ...