Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial, ne Tirane.

ID TRR-622-45Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 3
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Peti, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe 105m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambjent gatimi,dy dhoma gjumi ballkon dhe tualet.
Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode dhe ne gjendje shume te mire.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ftohja dhe ngrohja e apartamentit mundesohet me kondiconer .
Banesa ofron pamje tek kendshme mbi liqenin artificial dhe qytetin e Tiranes.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet lehtesisht me Liqenin Artificial, Unazen e Madhe, dhe zonen e TEG.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Cmimi 400 euro.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-ka
Me Qira 1221-27N 500 €

Apartament me qira ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe, e cila eshte ...

Apartament me qira tek ish stacioni i Trenit ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat t
Me Qira 222-33N 350 €

Apartament me qira tek ish stacioni i Trenit ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri  ne katin ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bektash Berberi, prane Parkut te Liqenit ne Tirane.
Ndodhet n
Me Qira 1222-7V 370 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bektash Berberi, prane Parkut te Liqenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 0 te nje ...

Apartament per qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane.
Shtepia eshte e po
Me Qira 323-1Z 420 €

Apartament per qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati ekzistues d
Me Qira 821-16F 450 €

Apartament me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Banesa eshte pjese e nje pallati ekzistues dhe ndodhet ne katin ...

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 318-60R 350 €

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vje
Me Qira 1019-35T 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile
Me Qira 1115-42K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 3 kateshe. Me ...