Apartament 2+1 per qira ne zonen e Ali Demit ne Tirane

ID TRR-224-15X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 5
Sipërfaqe m2 93.53
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tod Shkurti

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 93.52 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, ne nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambjentet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar. 
Orientohet nga lindja duke dhene drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Pjesa e perparme e apartamentit eshte e veshur me vetrate xhami dhe mund te sherbeje per funksione te ndryshme si per zyra ashtu dhe per banim. 
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te perfunduar vitet e fundit, me dy ashensore, i cili ofron administrim dhe siguri per 24 ore. 
Prane baneses mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe biznese prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne Bulevardin Bajram Curri, ne rrugen e Elbasanit, ne zonen e Xhamllikut dhe ne Bulevardin Zhan Dark.


Cmimi: 450 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 919-11L 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat
Me Qira 715-44b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pall
Me Qira 214-38b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 per qira prane Medresese ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me a
Me Qira 422-20V 500 €

Apartament 2+1 per qira prane Medresese ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje
Me Qira 1218-10L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pa
Me Qira 413-9 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pall
Me Qira 218-67L 370 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 615-42m 350 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...