Apartament 2+1 me qira prane Sheshit Skenderbej ne Tirane

ID TRR-720-32V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 85 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apatament 2+1 me qira perballe Bankes se Shqiperise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe korridor.

Shtepia ofrohet e mobiluar me nje stil klasik mjaft te bukur.

Ngrohja dhe ftohja behen te  mundura nga dy kondicioner te instaluar ne sallon dhe ne njeren nga dhomat.

Orientimi nga veri-lindja siguron drite te bollshme gjate gjithe dites sidhe nje pamje fantastike te qendres se Tiranes.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar dhe te populluar si nga vendas dhe te huaj.

Ndertesa ka akses direkt ne Sheshin Skenderbeu, rrugen e Kavajes, rrugen Ibrahim Rugova dhe rrugen e Durresit.

Mundesi parkimi mbrapa pallatit.

 

Cmimi: 550 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 216-58b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zo
Me Qira 521-29V 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti prane Liqenit Artificial ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri s
Me Qira 1117-28L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 717-30d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-34T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e
Me Qira 714-40b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 10-te ne nje ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 514-30L 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje ...

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII.

Apartamenti  ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 916-45L 500 €

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti  ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...