Apartament 2+1 me qira tek Residenca Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRR-424-56Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 3
Sipërfaqe m2 99
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zallit

Apartament 2+1 me qira midis Residences Kodra e Diellit 1 dhe 2, prane shkolles British ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te sapoperfunduar.
Me nje siperfaqe totale prej 99m2 dhe siperfaqe te brendshme  prej 84m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Orientimi i apartamentit eshte Jug duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Banesa eshte e sapomobiluar me cdo gje te re dhe te pabanuar me pare, dhoma e dyte mund te mobilohet ne varesi te kerkesave te klienteve.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar qe ofron ashensor, adminstrim dhe siguri.
Kompleksi ofron siguri 24h dhe eshte i mireadministruar.
Zona lidhet shpejt me autostraden Tirane-Elbasan, zonen e Selites, zonen e Komunes se Parisit etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje palla
Me Qira 217-23L 700 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne kati
Me Qira 922-16Z 600 €

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit,
Me Qira 1113-9 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje nga pikat ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pall
Me Qira 915-33S 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-34T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 2+1 me qira prane Institutit Harry Fultz ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e shtate
Me Qira 1121-36N 550 €

Apartament 2+1 me qira prane Institutit Harry Fultz ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.
Banesa eshte
Me Qira 723-19Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII.

Apartamenti  ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 1116-33L 600 €

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti  ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...