Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane (TRR-616-16K)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-616-16K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 euro
Sipërfaqe m2 140 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Golemi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Kompleksit Dinamo.

Ka nje hapesire prej 140 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ka nje orientim nga jug-perendimi duke siguruar ndricim natyral gjate gjithe dites dhe eshte e pajisur me sistem chiller per ngrohje-ftohje.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe prane shume sherbimeve te ndryshme si markete, bare, restorante dhe dyqane te ndryshme.

Eshte shume lehte e aksesushme ne rrugen Liman Kaba, rrugen Gjik Kuqali dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne katin e nendheshem.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je
Me Qira Trr-217-16d 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je pallati te ri. Ka ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 414-15b 570 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te
Me Qira 414-37j 550 €

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 419-64L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 518-6L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje palla
Me Qira 217-23L 700 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pal
Me Qira 816-34K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pall
Me Qira 1215-3b 550 €

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...