Apartament 2+1 me qira prane zones se Bllokut ne Tirane

ID TRR-320-1H
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 10
Sipërfaqe m2 147
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Janos Hunyadi

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 147 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon te madh sebashku me kuzhinen dhe zonen e ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon te madh.
Apartamenti ofrohet I mobiluar me nje stil modern me pajisje te importuara nga Italia.
E gjithe siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me parket.
Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone mjaft te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.
Nga ballkoni mund te shihet nje pamje e mrekullueshme e qytetit.
Ofron parkim me cmim ekstra prej 50 euro/muaj.
Ka akses te lehte ne rrugen Milto Tutulani, rrugen Abdyl Frasheri, rrugen Lidhja e Prizrenit, zonen e Bllokut dhe rrugeve te tjera lidhese.

Cmimi: 1500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 t
Me Qira Trr-320-27D 1400 €

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri, ngjitur me Parkun e Liqenit Artificial.
Apartamenti ndo
Me Qira 513-4d 1600 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri, ngjitur me Parkun e Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me
Me Qira 913-17 1400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore dhe te ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt te p
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te pajisur ...