Apartament 2+1 me qira prane zones se Don Boskos ne Tirane

ID TRR-922-10G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 480 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 90 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Albanopoli

Apartament 2+1 me qira ne zonen e  Don Bosko, ne Tirane
Apartament 2+1 me qira ne rrugen Albanolpoli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ten je pallati te ri me ashensor.
Banesa ofron nje siperfaqje prej 90m2, te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Mobilimi I apartamenti eshte bashkekohor dhe pothuajse I ri. Kuzhina eshte e pajsiur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket te nje cilesie te mire.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga nje kondicioner I pozicionuar perkatesisht ne dhomen e ndenjes.
Per shkak te pozicionimit, apartamenti ka drite dielli pothuajse gjithe dites.
Apartamenti ofron akses edhe ne tarrace, e cila ka nje hapesire te konsiderueshme dhe mund te perdoret per te kaluar mbasditet.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar prane supermarketeve, faramacive, restoranteve te ndryshme  etj.
Ne zone ka edhe mundesi parkimi me pagese ekstra.
Pallati ka akses ne zonen e Don Boskos, Zogun e zi, qendren e Tiranes etj.

Cmimi 480 muaj (perfshire taksen)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 917-18L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati ekzistues d
Me Qira 821-16F 450 €

Apartament me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Banesa eshte pjese e nje pallati ekzistues dhe ndodhet ne katin ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e VII-te te nje komple
Me Qira 818-28E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela, ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Sander Prosi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te t
Me Qira 817-29L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Sander Prosi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera prane qendres G-Kam ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze
Me Qira 1014-59b 400 €

Apartament me qera prane qendres G-Kam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament me qera prane rruges Xhorxh W Bush.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane d
Me Qira 914-67b 400 €

Apartament me qera prane rruges Xhorxh W Bush. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane drejtorise ...

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.Pozicionohet ne katin e III te banimit, pa ashensore, me
Me Qira 113-12 350 €

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.Pozicionohet ne katin e III te banimit, pa ashensore, me siperfaqe 110 m2. ...

Apartament 2+1 prane shkolles Sabaudin Gabrani ne rrugen Sulejman Pitarka, ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 119-19S 360 €

Apartament 2+1 prane shkolles Sabaudin Gabrani ne rrugen Sulejman Pitarka, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete dhe ...