Apartament 2+1 per qira ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRR-124-48X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 4
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Keko

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale 110 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 95 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, 2 tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Ballkoni ka pamje nga parku i kompleksit. 
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar drite per gjate gjithe dites. 
Eshte pjese e nje pallati te ri me administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Yzberishtit, ne zonen e Laprakes, ne autostraden Tirane-Durres dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.


Cmimi: 450 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kati
Me Qira 823-39X 420 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 2 te nje vile 4 ...

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne kompleksin Kika e Re.
Me Qira 716-52b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne kompleksin Kika e Re. Siperfaqja e ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Jordan Misja prane Kompleksit Panorama, ne Tirane.
Banesa eshte e
Me Qira 722-29Z 430 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Jordan Misja prane Kompleksit Panorama, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat
Me Qira 715-44b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile
Me Qira 1115-42K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 3 kateshe. Me ...

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur
Me Qira 613-19 500 €

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur, duke ju krijuar ...

Apartament 2+1 me qera ne Fakultetit te Shkencave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati
Me Qira 1119-68T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hysni Gerbolli, prane zones se Zogut te Zi dhe te Don Boskos ne Tir
Me Qira 923-12Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hysni Gerbolli, prane zones se Zogut te Zi dhe te Don Boskos ne Tirane. Shtepia ...