Apartament 2+1 me qira prane zones se Kristal Center, ne Tirane

ID TRR-123-5Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 4
Sipërfaqe m2 70
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shkelqim Fusha

Apartament me qira ne rrugen Shkelqim Fusha, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4-te nje pallati te ri me ashensor .
Ambjenti ka siperfaqe prej 70m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi njera nga te cilat ka dalje ne ballkon, koridor, dhe nje tualet.
Banesa eshte e orientuar nga Lindja duke i mundesuar dhomave ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioner i vendosur ne sallon.
Apartamenti jepet me qira i mobiluar ne menyre moderne me cdo gje te re dhe shume pak te banuar. Dhoma dytesore do te mobilohet sipas kerkeses se klientit.
Shtepia ofron nje pamje te kendshme dhe te lire te qytetit te Tiranes.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe parkim.
Disponohet dhe nje post parkimi me kosto ekstra.
Zona ka akses te shpejte me Kopshtin Botanik, Liqenin Artificial, Komunen e Parisit, zonen e Selites, dhe Kodren e Diellit .

Cmimi 500 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te
Me Qira 1122-59A 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 820-16D 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ...

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e tr
Me Qira 121-15G 600 €

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te pallatit , ...

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te
Me Qira 614-13j 400 €

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, ku ...

Apartament 2+1 me qira ne Avzi  Nela, prane Kompleksit  Fiori Di Bosko, ne Tirane.
Pozici
Me Qira 1122-23Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne Avzi  Nela, prane Kompleksit  Fiori Di Bosko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 ...

Apartament 2+1 me qira prane Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e njembedhjete te nje pallati
Me Qira 220-2S 450 €

Apartament 2+1 me qira prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e njembedhjete te nje pallati te ri. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pal
Me Qira 519-45L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh prane rruges ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Grigor Heba midis rruges se Kosovareve dhe stadiumit Dinamo.
Banes
Me Qira 723-12R 490 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Grigor Heba midis rruges se Kosovareve dhe stadiumit Dinamo. Banesa eshte e ...