Apartament 2+1 me qira prane zones se Selites ne Tirane

ID TRR-1221-27N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 1
Sipërfaqe m2 144
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frang Bardhi

Apartament me qira ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe, e cila eshte e pozicionuar buze rruge.
Siperfaqja e apartamentit eshte 144 m2 e ndare ne sallon se bashku me kuzhinen dhe ambientin e ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njera eshte brenda shtepise dhe tjera aksesohet nga oborri dhe ka nje ballkon.
Shtepia ofrohet e mobiluar dhe me te gjitha kushtet per nje jetese komode, eshte e shtruar me pllaka, kuzhina eshte e pajisur me cdo elektroshtepiake te nevojshme dhe ka mundesi parkimi ne garazh me pagese ekstra 50 euro ne muaj.
Lidhet me rrugen e Zallit, autostraden Tirane-Elbasan dhe ndodhet prane Kristal Center.

Cmimi: 500 euro/muaj neto me uje dhe drita te perfshira

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te nje pallati te ri, s
Me Qira 418-13L 450 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te nje pallati te ri, shume prane me ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Brrylit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vj
Me Qira 922-12Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Brrylit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter pa ashensor ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane.
Hyrja eshte
Me Qira 521-30V 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet katin e pare te nje aparta
Me Qira 322-4N 530 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet katin e pare te nje apartamenti te ri te ...

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pal
Me Qira 413-9 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 920-32V 600 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira prane Myslym Shyrit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te
Me Qira 622-52Z 550 €

Apartament 2+1 per qira prane Myslym Shyrit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 221-23V 400 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...