Apartament 2+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

ID TRR-721-22F
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Kati 11
Sipërfaqe m2 159 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beniamin Kruta

Apartament me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te administruar mire, e vendosur ne katin e 11 te nderteses.
Organizohet ne nje ambient e cila perfshine sallonin se bashku me kuzhinen, ka 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkonin i cili rrethon te gjithe apartamentin, me nje siperfaqe totale rreth 159 m2, siperfaqe te brendshme prej 88m2 dhe me verande me 71 m2 siperfaqe.
Apartamenti do ofrohet i mobiluar dhe i investuar, i shtruar i gjithi me parket cilesore, me sistem LED ndricimi, me sistem Home Cinema dhe bokse degjimi, ka sistemi alarmi SMART qe kontrollohet nepermjet aplikacionit ne telefon, me kamera te montuara te cilat survejohen nepermjet nje aplikacioni, ka nje kasaforte, muret e banjos jane te veshura me pllaka porcelani dhe pamja qe ofron ballkoni eshte ajo e zones perreth dhe kodrave.
Ne katin e nendheshem te nderteses ka garazhe me 2 vende parkimi.
Ndodhet prane rruges Beniamin Kruta dhe rruges Abedin Rexha.

Cmimi: 1300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje palla
Me Qira 716-17b 1200 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament modern me qira ne zonen e Lundres ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne kat te pare dhe esh
Me Qira 1021-29A 1200 €

Apartament modern me qira ne zonen e Lundres ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne kat te pare dhe eshte pjese e nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Me Qira 1019-16T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone rezid
Me Qira 814-12j 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale te ndertuar ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 719-40L 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane.

Residenca ndodhet ne afersi te zones se
Me Qira 514-44b 1200 €

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit
Me Qira 717-49L 1200 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...