Apartament 2+1 per qera prane rruges Fortuzi ne Tirane

ID TRR-623-44X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Prokop Muzeqari

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.
Apartamenti ofron nje siperfaqe te brendeshme prej 130 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje, 2 tualete, 1 kuzhine te vecuar, 1 ballkon dhe 1 korridor qe lidh te gjitha ambientet. 
Ambienti ofrohet I pamobiluar, pervec kuzhines, dhe eshte I shtruar me pllake.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te vendosur ne dhomat e gjumit dhe ne dhomen e ndenjes. 
Apartamenti orientohet nga lindja dhe preket lehte nga drita e dielli per gjate gjithe dites. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane te ciles mund te gjeni te gjitha falicitet e nevojshme per nje jete te kendeshme familjare.
Zona ka dalje te menjehershme ne qendren e Tiranes, ne rrugen e durresit, ne rrugen Fortuzi dhe ne rrugen Mine Peza. 
Cmimi: 700 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-52R 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-
Me Qira 1015-9K 800 €

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nj
Me Qira 519-52T 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e trete ne nje
Me Qira 514-28b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qira ne rrugen Gramoz Pashko, prane Prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 523-41Z 800 €

Apartament me qira ne rrugen Gramoz Pashko, prane Prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje
Me Qira 513-32 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ri, me ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi t
Me Qira 120-46S 600 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne nje zone qe lidh rrugen e Durresit me Rrugen e K
Me Qira 822-25A 800 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne nje zone qe lidh rrugen e Durresit me Rrugen e ...