Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-118-36L)

ID TRR-118-36L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 130 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkekohore, buze rruge kryesore.

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 130m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, depo dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit qendror chiller te pajisur ne cdo dhome.

Ballkoni bashke me dhomat kane orientim nga jugu dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ofron administrim, ashensor dhe siguri maksimale 24-ore.

Ka akses te lehte ne rrugen Ibrahim Rugova, Bulevardin Deshoret e Kombit, Sheshin Wilson dhe pak minuta nga Parku Kombetar ku mund te kaloni nje pasdite relaksuese.

Cmimi: 900 Euro/muaj bashke me taksa dhe kosto administrimit te perfshira.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pa
Me Qira 1117-47R 800 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten
Me Qira 720-27D 1000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e XI-te te pallati
Me Qira 914-40j 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e XI-te te pallatit, me siperfaqe 130 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tish Daija ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje pall
Me Qira 413-21 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tish Daija ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me t
Me Qira 813-27 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te ...

Apartament 2+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 619-14T 800 €

Apartament 2+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje
Me Qira 313-14 800 € €

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje te re duke ju ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-
Me Qira 1015-9K 800 €

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati ...