Apartament 2+1 me qira tek zona e Ish Fushes se Aviacionit ne Tirane

ID TRR-1023-20Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 6
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Benjamin Kruta

Apartament modern 2+1 ne rrugen Benjamin Kruta, tek zona ish Fushes se Aviacionit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe modern me ashensor.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 90m2, eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi te instaluar ne cdo ambient.
Orientimi i apartamentit eshte Jug duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Mobilimi eshte modern dhe shtepia ofrohet per qira shume pak e banuar.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, si furre, mikrovale, lavastoviglia.

Dhoma e dyte eshte ne proces mobilimi.
Gjithashtu eshte e instaluar sistemi smart per komandimin e e shtepise nga smart phone dhe sistemi audio.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor, kamera sigurie dhe te mireadministruar.
Zona eshte shume e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Laprakes, zona e Ish Parkut, rruga Dritan Hoxha etj.

Cmimi 750 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane.
Banesa eshte e pozi
Me Qira 223-55Z 700 €

Apartament me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 per qira tek Bulevardi Zogu I Pare ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kati
Me Qira 1223-3X 700 €

Apartament 2+1 per qira tek Bulevardi Zogu I Pare ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin 10 (kati i ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionu
Me Qira 1123-13Z 720 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Shtepia pozicionoh
Me Qira 1123-40Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati
Me Qira 415-54m 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges se Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane.
Shtepia p
Me Qira 1223-4Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges se Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje pallat
Me Qira 1021-1N 800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. 

Ndodh
Me Qira 313-32S 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e peste ...