Apartament modern 2+1 per qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-124-10A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 5
Sipërfaqe m2 112
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri dhe mjaft modern.
Ka nje siperfaqe prej 112m2 e cila organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, njera nga te cilat ka garderobe me vete, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht e mobiluar me nje stil shume modern.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje sistem qendror Chiller si dhe ka nje oxhak funksional ne sallon.
Pallati ofron siguri dhe administrim mjaft te mire, recepsion qe ne hyrje dhe eshte i pajisur me 3 ashensor.
Zona eshte e qete dhe shume e preferuar, ka akses te lehte ne shume pika kryesore te qytetit si: Parku i Liqenit, Sheshi Wilson, rruga Ibrahim Rugova dhe Sheshin Nene Tereza.


Cmimi: 1500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 1219-25L 1600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete ...

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dy
Me Qira 219-35S 1400 €

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te ...

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder.

Rezidence shume e preferuar dhe e njohur du
Me Qira 317-3a 1400 €

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder. Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke ofruar per ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone
Me Qira 821-29A 1600 €

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone mjaft te populluar ...