Apartament 2+1 ne shitje afer rruges se Durresit, Tirane

ID TRS-123-19R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 78
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vellezerit Manastirliu

Apartament 2+1 ne shitje tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Apartamenti eshte i sapo restauruar dhe totalisht i mobiluar me paisje cilesore italiane dhe moderne.
Banesa ka nje siperfaqe te brendshme 77.9 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen i cili ka dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi , 1 tualet, dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga dy kondicionere te vendosur njeri ne sallon dhe tjetri ne njeren nga dhomat e gjumit.
Banesa shitet totalisht e mobiluar dhe e investuar si ne foto.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me Rrugen e Durresit, Zonen e Zogut te Zi, 21 Dhjetorin, Unazen, Rrugen Skenderbeg, Bllokun e Ambasadave , Rrugen e Kavajes dhe Sheshin Skenderbej etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 120.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te v
Në Shitje 1019-70S 134.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter me siperfaqe ...

Apartament 2+1  ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Lokalizohet ne nje prej zonave me
Në Shitje 415-39m 125.000 €

Apartament 2+1  ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Lokalizohet ne nje prej zonave me qendrore te ...

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pal
Në Shitje 1015-24b 128.700 €

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar ...

Apartament ne shitje ne rrugen Grigor Heba, prane Kompleksit Dinamo, ne Tirane.
Shtepia eshte e poz
Në Shitje 123-59Z 124.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Grigor Heba, prane Kompleksit Dinamo, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Teki Selenica, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Në Shitje 922-20Z 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Teki Selenica, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Në Shitje 419-49L 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament ne shitje ne rrugen Janos Hunyadi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vje
Në Shitje 1222-23Z 130.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Janos Hunyadi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartamente 2+1 me per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 1120-62D 112.000 €

Apartamente 2+1 me per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ...