Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.

ID TRS-920-33i
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 104
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa rruga Hamdi Sina

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri (2016) . 
Ofron nje siperfaqe totale prej 104 m2 dhe siperfaqe te brendshme pre 93 m2 e cila organizohet ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar ne kushte bashkekohore.
Shtepia eshte e shtruar me parket dhe eshte i termoizoluar.
Ka te instaluar 2 kondicioner ne dhomat e gjumit per ngrohjen dhe ftohjen.
Orientimi i apartamentit eshte nga jug-lindje e cila ofron drite natyrale gjate gjithe dites.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Zona eshte e qete dhe me ajer te paster.
Ka akses ne rrugen Liqeni i Thate, rrugen Peti, zonen e Liqenit Artificial, Unazes se Madhe etj.
Prona eshte ne procesin e fundit te  hipotekimit.


Cmimi 130.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nj
Në Shitje 1222-25G 133.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje rrugen Reshit Collaku, tek Shallvaret ne Tirane.
Ndodhet ne katin e II-te
Në Shitje 1020-5i 116.000 €

Apartament 2+1 ne shitje rrugen Reshit Collaku, tek Shallvaret ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pa
Në Shitje 1219-8T 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Në Shitje 1115-53b 126.500 €

Apartament per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hajdar Hidi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te
Në Shitje 1116-26d 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hajdar Hidi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
Në Shitje 822-6Z 139.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te
Në Shitje 217-32L 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Në Shitje 317-8L 120.000 €

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...