Apartament 2+1 ne shitje ne Kinostudio ne Tirane (TRS-514-34j)

ID TRS-514-34j
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 126.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 140 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Aleksander Moisiu

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te banimit me siperfaqe totale 140m2.

Pallati eshte i ri, ne buze te rruges kryesore, me punime cilesore, i pajisur me ashensore dhe administrimin e nevojshem.

Siperfaqja e shtepise eshte e organizuar mjaft mire ne: 

-sallon i madh ndenje se bashku me ambjentin e ngrenies

-aneks gatimi

-dhome matrimoniale me tualet brenda

-dhome femijesh

-korridore

-tualet i perbashket

-ballkon.

I gjithe apartamenti eshte I shtruar me parket, kuzhine dhe bufe prej drurit te arres, vetrata veneciane, kondicionere, hidrosanitare cilesore, etj.

Ballkoni eshte i shtrire pergjate te tre ambjenteve dhe i jep drite natyrale gjate gjithe dites.

Eshte i orientuar nga jugu dhe perendimi, dhe ofron pamje shume te bukur te qytetit.

 

Cmimi: 900 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Në Shitje 1215-47b 117.600 €

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, ne ane te rruges ...

Apartament 2+1 per shitje te stacioni i Trenit ne Tirane,rruga Reshit Petrela.Apartamenti ndodhet ne
Në Shitje 1213-4b 129.000 €

Apartament 2+1 per shitje te stacioni i Trenit ne Tirane,rruga Reshit Petrela.Apartamenti ndodhet ne katin e 7-ndertim ...

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternit
Në Shitje 1213-32 132.000 €

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternitetit Koco Klozheni, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Në Shitje 1115-70K 116.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Lidhja e Prizrenit ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndo
Në Shitje 1218-156 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Lidhja e Prizrenit ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet Ndodhet ne ...

Ofrohen 6 partamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhen ne katin e shtate,
Në Shitje 1119-43S 121.000 €

Ofrohen 6 partamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhen ne katin e shtate, peste dhe te ...

Apartament 2+1 ne shitje rrugen Reshit Collaku, tek Shallvaret ne Tirane.
Ndodhet ne katin e II-te
Në Shitje 1020-5i 116.000 €

Apartament 2+1 ne shitje rrugen Reshit Collaku, tek Shallvaret ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje tek rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 416-48K 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje tek rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje ...