Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRS-324-29X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 205.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Androkli Kostallari

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 120.50 m2.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, dy ballkone dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe shitet i mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne dhomat e gjumit dhe ne dhomen e ndenjes. 
Apartamenti orientohet nga jug-lindja duke dhene drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Dhoma e ndenjes ka menjehere akses ne ballkon duke mundesuar dhe nje pamje te kendeshme nga parku i pallatit. 
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te pozicionuar buze rruges, i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete dhe sherbime prane, te nevojshme per nje jete te kendeshme familjare. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Don Boskos, ne zonen e Ish Stacionit te Trenit, ne zonen e Zogut te Zi dhe ne zonen e Bulevardit te Ri. 
Prona disponon certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 205.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Tish Daija ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje p
Në Shitje 413-24 192.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Tish Daija ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje pallati te ...


Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 721-16F 200.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje pallatit te ri i cili ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te
Në Shitje 914-29j 197.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi, duke ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje
Në Shitje 1213-58b 203.200 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne ...

Apartament per shitje perballe Viles 31 ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e  7-te te n
Në Shitje 417-48K 200.000 €

Apartament per shitje perballe Viles 31 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Square 21 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati
Në Shitje 221-12V 195.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Square 21 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati ne ndertim. Ka ...