Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRS-713-2)

ID TRS-713-2
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 123.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 102.7 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Islam Alla

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te vitit 1998.

Ai ka siperfaqe te brendshme 102.7 m2, te organizuar ne sallon ndenje, aneks gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 balkone.

Te tre dhomat kane dalje ne ballkon dhe jane te orientuara nga lindja.

Njera nga banjot eshte me dritare.

Pallati ofron uje dhe drita 24 h, ashensor etj.

Apartamenti eshte mjaft funksional dhe per zyra, pasi ka siperfaqe te bollshme qe mund ta organizoni sipas deshires.

Ballkoni eshte me pamje nga rruga dhe krijon mundesi shume te mire te reklamoni biznesin tuaj.

Avantazh i ketij apartamenti eshte edhe vendndodhja; ne nje lagje te vjeter dhe te njohur te Tiranes, shume prane rruges se Kavajes, rruges se Myslym Shyrit, afer qendres, zones se 21-shit etj.

Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Cmimi: 1200 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qamil Guranjaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 1019-56T 111.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qamil Guranjaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 2+1 per shitje te stacioni i Trenit ne Tirane,rruga Reshit Petrela.Apartamenti ndodhet ne
Në Shitje 1213-4b 129.000 €

Apartament 2+1 per shitje te stacioni i Trenit ne Tirane,rruga Reshit Petrela.Apartamenti ndodhet ne katin e 7-ndertim ...

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimanzit Partizani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje palla
Në Shitje 819-30L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimanzit Partizani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati
Në Shitje 615-13m 136.000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje komplek
Në Shitje 1115-67b 132.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompleks te ri, prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati e
Në Shitje 619-56S 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Shtepia ...

Apartament per shitje ne rrugen Besim Daja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re ne nje ndertese 2-kat
Në Shitje 815-33b 120.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Besim Daja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re ne nje ndertese 2-kateshe, prane zones ...

Apartament 2+1 pr shitje shume prane Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pal
Në Shitje 717-66L 130.000 €

Apartament 2+1 pr shitje shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati e ri buze ...