Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Bosko ne Tirane

ID TRS-1222-34G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000
Kati 9
Sipërfaqe m2 125 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 2+1 ne shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nente te nje kompleksi te ri pallatesh.
Ofron nje siperfaqe totale prej 125 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 114.6 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes. 
Apartamenti shitet plotesisht i mobiluar me nje arredim modern. Njera nga dhomat eshte e shtruar me parket te nje cilesie te mire.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.
Orientimi i shtepise eshte nga jugu.
Pallati ofron administrim, siguri dhe parkim me pagese ekstra.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte ne zonen e Zogut te Zi.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 160.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Shitet Apartament 2+1 me sipërfaqe bruto 114 m2 plus Post Parking Nëntoksor.
Apartamenti
Në Shitje 1120-19a 170.000 €

Shitet Apartament 2+1 me sipërfaqe bruto 114 m2 plus Post Parking Nëntoksor. Apartamenti është ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano prane Bulevardit te Ri.
Pozicionohet ne katin e 3te
Në Shitje 1022-43A 170.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano prane Bulevardit te Ri. Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati ne ...

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pa
Në Shitje 516-47L 148.000 €

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te vjeter, ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet n
Në Shitje 522-23V 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te ...

Apartament 2+1 ne shitje pas Hotel Ferrarit ne Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 813-31 150.000 €

Apartament 2+1 ne shitje pas Hotel Ferrarit ne Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te dhe te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati
Në Shitje 1122-56G 170.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte
Në Shitje 522-49A 162.500 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8te te nje pa
Në Shitje 1122-10Z 169.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8te te nje pallati te ri me ...