Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-413-1E)

ID TRS-413-1E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 113 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zona Don Bosko

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Eshref Frasheri, ne zonen e Don Boskos ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 103.85 m2 dhe siperfaqe totale eshte 113m2.

Ambienti eshte i organizuar ne nje soxhorno te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 korridore, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. 

Pallati eshte i ri me punime cilesore, duke perfshire vend parkimi te siguruar, ashensor dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme per te jetuar.

Zona perreth eshte e gjelberuar dhe mjaft e qete. 

Ka akses ne zonen e Don Boskos, ne Unaze dhe ne rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 90.000 Euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 per shitje prane bllokut Gintash ne Laprake ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Në Shitje 714-20b 95.000 €

Apartament 2 + 1 per shitje prane bllokut Gintash ne Laprake ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te ...

Apartament per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne
Në Shitje 1115-71b 96.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Zyma ne Tirane.
Ndodhet ne katin zero ten je pallati te v
Në Shitje 1122-46G 95.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Zyma ne Tirane. Ndodhet ne katin zero ten je pallati te vjeter. Ofron nje ...

Apartament 2+1 ne shitje tek Pallati me Shigjeta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit t
Në Shitje 1019-65T 87.000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek Pallati me Shigjeta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Në Shitje 419-44L 103.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ashensor, ...

Apartament 2+1 per shitje bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te
Në Shitje 114-44b 100.000 €

Apartament 2+1 per shitje bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje komple
Në Shitje 319-57L 94.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 416-33K 95.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...