Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRS-1222-59G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 113.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 70 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 62.1 m2 te organizuar ne
sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Shtepia shitet plotesisht e mobiluar me nje arredim bashkekohor. Eshte e gjitha e shtruar me parket te nje cilesie te mire.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit sigurohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Orientimi i apartamentit eshtenga perendimi.
Banesa ka mundesi te mira banimi dhe investimi.
Zona eshte nder me te zhvilluarat dhe me te preferuarat si nga vendasit ashtu edhe ng ate huajte.
Ka askes te shpejte me qendren e Tirane, rrugen e Dibres etj.
Prona eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesise.

Cmimi 113.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko, prane restorant Gjelit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 t
Në Shitje 1222-24Z 114.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko, prane restorant Gjelit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ...


Apartament 2+1 per shitje prane rruges Siri Kodra, ne zonen e Ish Frigoriferit ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 624-2Z 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Siri Kodra, ne zonen e Ish Frigoriferit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 per shitje, prane UET (Universiteti Europian i Tiranes).

Apartamenti, ndodhet ne k
Në Shitje 518-9E 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje, prane UET (Universiteti Europian i Tiranes). Apartamenti, ndodhet ne katin e gjashte, ...

Apartament 2+1 per shitje prane Parkut Rinia ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 1119-6d 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Parkut Rinia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament ne shitje ne rrugen Grigor Heba, prane Kompleksit Dinamo, ne Tirane.
Shtepia eshte e poz
Në Shitje 123-59Z 124.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Grigor Heba, prane Kompleksit Dinamo, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Bllok ne Tirane.

Lokalizohet ne nje prej zona
Në Shitje 415-61m 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Bllok ne Tirane. Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara ...

Apartament 2+1 per shitje prane Universiteti Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Apartamenti ndodh
Në Shitje 221-19D 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Universiteti Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 321-3D 102.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...