Apartament 2+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRS-124-30Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 117
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shefqet Musaraj
Planimetria Shkarko

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj, shume prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin 5 e dhe te fundit te nje pallati pa ashensor..
Ka nje siperfaqe totale prej 117m2, dhe siperfaqe te brendshme prej 98m2 te organizuar ne sallon ndjenje se bashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe nje ballkon.
Orientimi nga Perendimi dhe Lindja mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Shtepia shitet e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Dritaret jane dopio xham dhe te pajisur me grila gjithashtu.
Eshte pjese e nje pallati ku jane te pozicionuara nje apartament per kat, i ndertuar ne vitet 2000 i veshur me sistem kapot dhe i pajisur me cati.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Vasil Shantos, zona e 21 Dhjetorit, zona e Ish Parkut etj.
Shtepia eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 130.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te
Në Shitje 813-25d 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te pallatit, te ...

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pal
Në Shitje 715-26m 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje TRs-1219-50T 139.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 217-32L 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 623-26X 131.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim ne nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri
Në Shitje 920-7V 135.300 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Residencial Turdiu, ne Tirane.
Sh
Në Shitje 123-48Z 138.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Residencial Turdiu, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompl
Në Shitje 1118-64L 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompleksi te ri ...