Apartament 2+1 per shitje prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane

ID TRS-322-16V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 125.000 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 111 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Karl Gega
Planimetria Shkarko

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri pa ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 111 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 104 m2

Organizohet ne sallon, kuzhine e ndare, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te instaluar ne cdo dhome.

Pozicionimi nga perendim-lindje-veri ofron ndricim te bollshem natyral.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Ka akses te lehte ne rrugen Ferit Xhajko, Bulevardin e Ri, Bulevardin Zogu I dhe pak minuta larg qendres.

Apartamenti i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 125.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu
Ndodhet ne katin e 5
Në Shitje 123-19R 120.000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane Kompleksit Home Plan ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte banim te n
Në Shitje 821-54F 132.700 €

Apartament per shitje prane Kompleksit Home Plan ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte banim te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 319-33S 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament dubleks per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te dhe
Në Shitje 117-34K 130.000 €

Apartament dubleks per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje ...

Ofrohen apartamente 2+1 dhe 3+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhen brenda nje komple
Në Shitje 1119-50D 112.200 €

Ofrohen apartamente 2+1 dhe 3+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhen brenda nje kompleksi rezidencial ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali, ne nje nder ndertimet me te reja te zones.
Apar
Në Shitje 423-23A 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali, ne nje nder ndertimet me te reja te zones. Apartamenti ...

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Fratari ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 723-67X 118.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Fratari ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri.

Apartamenti ndofhet ne katin e  3-te te nje pa
Në Shitje 417-52K 118.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndofhet ne katin e  3-te te nje pallati te ri me ...