Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane

ID TRS-423-6A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 195.000 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 124m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selite e Vjeter, Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati, brenda nje kompleksi te mbyllur, te ndertuar me nje cilesi te larte.
Ka nje siperfaqe prej 124m2 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi ku njera ka tualet te vecante dhe jacuzzi, 1 tualet tjeter i perbashket dhe nje ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil mjaft modern dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ka sistem qendror per ngrohje-ftohje si dhe kondicioner te instaluar ne njeren nga dhomat.
Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket.
Zona eshte e qete dhe e aksesueshme, kompleksi ofron ambiente clodhese, administrim dhe siguri.
Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 195.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te
Në Shitje 914-29j 197.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi, duke ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Në Shitje 1119-47T 200.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati me ashensor. Ka ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Tish Daija ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje p
Në Shitje 413-24 192.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Tish Daija ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje pallati te ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 dhe
Në Shitje 122-48S 200.160 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 dhe 9 te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati te ri me
Në Shitje 1021-27N 189.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, i cili ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te
Në Shitje 323-21G 188.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fun
Në Shitje 1219-18S 198.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fundit te nje pallati ...