Apartament 2+1 ne shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-918-37E)

ID TRS-918-37E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 88.52 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Faik Konica, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 88.52 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 82.4 m2, e cila organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 korridore, nje tualet dhe nje ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar. Banesa te ofron nje ambient te mobiluar kendshem dhe mjaft te pershtatshem per te jetuar. Ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Hapesirat e brendshme jane shume te rregullta dhe ambienti gjendet ne kushte shume te mira.

Ne dhomen e ndenjes dhe ne nje nga dhomat e gjumit ka te instaluar kondicionere te cilet mundesojne ngohjen dhe ftohjen.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e kerkuar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Prona gjendet shume prane rruges se Elbasanit, Sheshit Italia dhe Liqenit Artificial.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 130.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.
Prane te gjitha pikave kyce te qytetit
Në Shitje 515-33m 138.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Prane te gjitha pikave kyce te qytetit dhe sherbimeve te ...

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompl
Në Shitje 1115-67b 132.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompleks te ri, prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.
Ndodhet ne katin  e 4-te te nje komplek
Në Shitje 1118-64L 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-
Në Shitje 1213-53b 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 prane Terminalit ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pa
Në Shitje 1020-27D 125.000 €

Apartament 2+1 prane Terminalit ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin 5-te te
Në Shitje 316-56K 132.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 1020-34V 116.500 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ne ndertime e ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane
Apartamentet ndodhen ne katin e katert t
Në Shitje 720-2D 142.080 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane Apartamentet ndodhen ne katin e katert te nje pallati ne ...