Apartament 2+1 ne shitje tek rruga Riza Cerova, ne Tirane

ID TRR-622-60Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 144.000
Kati 9
Sipërfaqe m2 103
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Riza Cerova

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Riza Cerova, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor ne faze ndertimi .
Banesa eshte pjese e nje objekti 10-kate te lartë i  ndertuar me termoizolim me 2 kate parkim nentoksor dhe kati perdhe qe  I dedikohet ambjenteve te sherbimit.
Ka nje siperfaqe totale  103.5 m2  dhe siperfaqe te brendshme  88.1m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambjent gatimi ,ambjent ngrenie,dy dhoma gjumi, dy  tualete,korridori lidhes dhe ballkon .
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet lehtesisht me rrugen e dibres,pazarin e ri, qendren e tiranes dhe unazen e vogel. 
Apartamenti pritet te perfundoje ne korrik te 2023.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane.
Ofrohen apartamente 2+1 per shit
Në Shitje 1019-61T 157.690 €

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane. Ofrohen apartamente 2+1 per shitje ne nje nder ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pal
Në Shitje 818-4L 145.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet n
Në Shitje 522-23V 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te ...

Apartament ne shitje tek Kompleksi Fiori di Bosco, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati t
Në Shitje 1222-3Z 135.000 €

Apartament ne shitje tek Kompleksi Fiori di Bosco, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri brenda ne ...

Apartament 2+1 per shitje, ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te n
Në Shitje 219-4S 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje, ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te
Në Shitje 1216-54L 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri, ...

Apartament ne shitje ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vj
Në Shitje 123-40Z 135.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje
Në Shitje 1214-13b 153.000 €

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri ...