Apartament 2+1 per shitje prane Pazarit te Ri, ne Tirane.

ID TRS-822-23Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 105.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 78.5
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Hoxha Tahsim

Apartament per shitje prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter me tulla te kuqe pa ashensor ne vijen e dyte te pallateve.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 78.5m2 m2 te organizuar ne sallon, ambjent gatimi i ndare, dy dhoma gjumi,njera nga te cilat me akses ne ballkon dhe tualeti.
Banesa eshte investuar duke filluar me sistemin elektrik, hidraulik, dritaret, dyert, sistem ndricimi, sistem pantinimi.
I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket.
Tualeti eshte i investuar ne detaje me marka shume cilesore.
Orientimi i apartamentit eshte Jug Lindje, dhe prezenca e dielli eshte nga mengjesi deri ne mbremje.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe mjaft te preferuar te Tiranes dhe eshe vetem 10 min larg qendres se saj.
Banesa foron nje pamje te lire te Jugut te Tiranes.
Zona lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore, Rruga Bardhyl, Pazari i Ri, Rruga e Dibres, Bulevardi Bajram Curri etj.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi  105.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 ( fundit
Në Shitje 522-38V 102.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ( fundit) te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 1119-5S 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te sapo ...

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri.

Apartamenti ndofhet ne katin e  3-te te nje pa
Në Shitje 417-52K 118.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndofhet ne katin e  3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje  prane zones se Brrylit ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne kat
Në Shitje 324-34C 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje  prane zones se Brrylit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert por jo ...

Apartament per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne
Në Shitje 1115-71b 96.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Sali Butka ne TIrane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-t
Në Shitje 514-31b 104.500 €

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Sali Butka ne TIrane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te n
Në Shitje Trs-1216-46d 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri
Në Shitje 1215-47b 117.600 €

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, ne ane te rruges ...