Apartament 2+1 ne shitje te Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1213-43)

ID TRS-1213-43
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 115.500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII-te dhe te fundit te nje kompleksi te ri pallatesh. Siperfaqja eshte e organizuar mjaft mire ne sallon ndenje te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ballkon, korridor dhe 2 tualete. Shtepise i jane bere punime ekstra te brendshme dhe cdo gje eshte e re ne te. Pronaret jane te hapur te bisedojne dhe shitjen e apartamentit sebashku me mobilimin. Duhet te permendim: kuzhine e re e plotesuar me te gjitha pajisjet cilesore, kondicionere te medhenj, njera banjo me vaske, dritare dopio xham, grila, etj. Ballkoni sheh ne brendesi te kompleksit, gje e cila shmang zhurmen dhe ndotjen e rruges kryesore. Pallati ju krijon te gjitha kushtet per te jetuar, ne nje standart te larte cilesie. Ne te do te gjeni: mundesi parkimi, 2 ashensore, ambjente te gjelberuara, supermarket, lokale e shume biznese te tjera. Ne cmim ju ofrohet dhe tarraca, e cila eshte e shfrytezueshme.

Cmimi: 1100 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Lidhja e Prizrenit ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndo
Në Shitje 1218-156 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Lidhja e Prizrenit ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet Ndodhet ne ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11 t
Në Shitje 214-52b 112.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri palla
Në Shitje 1015-24b 128.700 €

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Në Shitje 419-49L 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Hygo, pas ambasades Kineze ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 819-36L 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Hygo, pas ambasades Kineze ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Apartamenti ka nje hapesire prej 113 m2
Në Shitje 1113-26 107.350 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ka nje hapesire prej 113 m2, duke perfshire ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje pallat te ri te
Në Shitje 1021-14N 105.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, n
Në Shitje 914-60j 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, ne nje pallat te ...