Apartament 2+1 ne shitje tek Kodra e Diellit 2 ,Tirane

ID TRS-1020-29i
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 86.30
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kodra e diellit 2 ,Tirane


Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Zallit , ne Rezidencen Kodra e Diellit 2.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 4 katshe me ashensor.

Ka nje  siperfaqe te  brendshme prej 86.3 m2 te organizuara sallon te bashkangjitur me kuzhinen ,dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon.
Njera nga dhomat e gjumit ka te projektuar nje banjo brenda , pra mund te behet banjo funksionale , por qe per momentin perdoret si dhome garderobe.

Apartamenti ofrohet teresisht I mobiluar me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese komode dhe bashkekohore.
 Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga 3 kondicionere, nje per cdo dhome.
Orientimi I baneses eshte nga Jug-Lindja , duke mundesuar ndricim te bollshem  pergjate gjithe dites.
Shtepia ndodhet ne nje rezidence familjare , te qete dhe te sigurte ,larg zhurmave dhe smogut te qytetit duke e bere jetesen edhe me te kendshme.
Siguria eshte primare dhe ruhet 24h nga roje dhe kamera sigurie.
Ka parking ne katin e nendheshem (me pagese ekstra), ashensor dhe administrim te godinave.
Ofrohet akses ne rruget lidhese per ne Selite , Kopshti Zoologjik , Botanik , Autostrada Tirane – Elbasan etj.
Apartamenti ka certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi : 120.000 Euro  
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Eftimiu ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjasht
Në Shitje 421-8D 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Eftimiu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 519-26L 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Në Shitje 319-16L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor ...

Apartament 2+1  ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Lokalizohet ne nje prej zonave me
Në Shitje 415-39m 125.000 €

Apartament 2+1  ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Lokalizohet ne nje prej zonave me qendrore te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 1219-57T 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, n
Në Shitje 914-60j 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje p
Në Shitje 220-53H 118.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje prej ndertesave te ...

Apartament per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje p
Në Shitje 1115-53b 126.500 €

Apartament per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ...