Apartament 2+1 ne shitje tek stadiumi Air Albania ne Tirane

ID TRS-323-39Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 480.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 160
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Apartament 2+1 me kuzhine te vecuar per shitje ne rrugen Faik Konica, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje pallati te pajisur me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale 160m2 dhe siperfaqe te brendshme 141m2 e organizuar ne sallon e cila ka dalje ne ballkon,kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka dalje ne ballkon, dy tualete, korridori lidhes, planimetria fillestare e apartamentit eshte 3+1 dhe mund te rikthehet lehtesisht ne te tille.
Banesa eshte e orientuar nga Veri-Perendimi-Lindja.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Vetratat jane tri-triplex duke mundesuar termoizolim te baneses.
Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.
Shtepia ofron nje pamje shume te bukur dhe te lire te qytetit te Tiranes dhe arenes.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati qe ofron: adminstrim , ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona lidhet shpejt me Bulevardin Deshmoret e Kombit, zonen e Bllokut, zonen e Liqenit te Tiranes, rrugen e Elbasanit etj.

Cmimi  3000 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje komplek
Në Shitje 419-33L 483.050 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh, ...