Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-1218-4E)

ID TRS-1218-4E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 187.500 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 150 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Dinamo

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje korridor, nje tualet,  dy ballkone dhe nje depo e vogel.

Ofrohet i mobiluar. Ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ndodhet ne kushte shume te mira dhe ka nje organizim mjaft funksional.

Ka shume drite natyrale si rezultat edhe i dritareve neper ambient.

Pallati nuk ka ashensor. Ofron siguri maksimale me kamera dhe roje 24 ore. Rrethohet me peme te larta e te gjelberuara.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin, si bare, restorante, supermarket, dyqane te ndryshme, pasticeri, kancelari etj.

Ka akses te lehte ne zonen e Liqenit Artificial te Tiranes, ne zonen e Komunes se Parisit, ne zonen e Kopshtit Botanik dhe shume prane Unazes se Madhe.

Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 1250 Euro/m2

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 819-40L 177.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te pr
Në Shitje 414-63 190.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te qytetit, ...

Apartament 2+1 per shitje prane Tegut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhe ne nje nga r
Në Shitje 420-3D 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Tegut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe ne nje nga rezidencat me te ...

Apartament per shitje perballe Viles 31 ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e  7-te te n
Në Shitje 417-48K 200.000 €

Apartament per shitje perballe Viles 31 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne k
Në Shitje 1022-37Z 191.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-3b 176.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane kishes ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten j
Në Shitje 220-30H 201.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten je pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e trete t
Në Shitje 423-20G 175.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri ...