Apartament 2+1 per qira prane Maternitetit te Ri ne Tirane

ID TRR-322-47V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 104 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Apartament 2+1 per qira prane Brrylit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 104 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar me cdo gje te re dhe mjaft cilesore.

Ambienti i shtruar me pllaka, ngrohja dhe ftohja kryhen nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Pozicionohet nga veriu dhe ofron pamje te lire nga Bulevardi.

Pallati i sapo perfunduar, ofron administrim dhe siguri.

Ka akses direkt ne Bulevardin Bajram Curri, rrugen Anastas Kullurioti dhe prane rruges Ali Demi.

Mundesi parkimi perreth pallatit, ose ne katet nentoke me pagese ekstra.

Cmimi: 500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nj
Me Qira 117-12K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te t
Me Qira 314-56L 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kates
Me Qira 1220-10V 400 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen prane Vizion Plusit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VI-
Me Qira 1113-28 450 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen prane Vizion Plusit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te nje kompleksi te ...

Apartament modern me qira ne rrugen Mine Peza, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje
Me Qira 822-30Z 550 €

Apartament modern me qira ne rrugen Mine Peza, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati t
Me Qira 820-5V 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1217-18L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane me ...

Apartament modern me qera ne rrugen Egnatia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Me Qira 316-24b 580 €

Apartament modern me qera ne rrugen Egnatia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane kompleksit ...