Apartament 2+1 per qira prane rrethrotullimit te Saukut ne Tirane

ID TRR-1222-7V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 370
Kati 0
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bektash Berberi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bektash Berberi, prane Parkut te Liqenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 0 te nje vile te re me punime shume cilesore.
Ofron nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne sallon, dhe kuzhine bashke, dy dhoma gjumi, nje tualet ,depo e vogel dhe nje korridor lidhes.
Banesa eshte e sapo rikonstruktuar , e mobiluar ne menyre bashkekohore , e pabanuar me pare.
Ka nje organizim te mire te dhomave dhe eshte e ndricuar me drite natyrale pergjate dites.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga kondicionere te pozicionuar ne secilen nga dhomat.
Dhomat e gjumit jane te shtruar  me parket , I pajisur me sistem termo-izolues (Kapot).
Zona pereth eshte shume e zhvilluar dhe ka akses te shpejte  me rrugen e Elbasanit , Liqenin Artificial , Sauk , TEG etj.


Cmimi 370 Euro/ Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Aparta
Me Qira 813-10E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 316-28K 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ana Komnena ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 8 banim te nje p
Me Qira 1221-9N 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ana Komnena ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pall
Me Qira 214-38b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhanfize Keko prane zones se Xhamllikut ne Tirane.
Apartament
Me Qira 521-24V 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhanfize Keko prane zones se Xhamllikut ne Tirane. Apartamenti eshte pjese e nje ...

Apartament 2+1 ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 718-9d 350 €

Apartament 2+1 ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane

Ndodhet ne katin e2-te te nje pallati te ri
Me Qira 1217-4L 300 €

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane Ndodhet ne katin e2-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qira ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati te ri I cili eshte
Me Qira 1121-15N 350 €

Apartament me qira ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri I cili eshte I pajisur me ...