Apartament 2+1 per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane

ID TRR-724-17X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 5
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Memo Meto

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Memo Meto ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e peste, kati i fundit i nje pallati ekzistues. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy ballkone, nje tualet dhe nje korridor qe lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartmenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet teresisht i mobiluar. 
Dhoma e gjumit matrimoniale dhe dhoma e ndenjes kane menjehere akses ne ballkon. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga dy kondicionere te pozicionuar ne dy dhomat e gjumit. 
Orientohet nga lindja, duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore, ne nje zone shume te zhvilluar me facilitete nga me te ndryshmet prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen Reshit Petrela, ne rrugen Siri Kodra, ne rrugen e Barrikadave dhe ne zonen e Stacionit te Trenit.


Cmimi: 400 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. 

Pozicionohet ne katin e peste
Me Qira 818-27d 320 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e p
Me Qira 724-13C 530 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira prane zones se Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne kat
Me Qira 324-35Z 420 €

Apartament 2+1 me qira prane zones se Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje vile ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pa
Me Qira 819-10L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 316-6K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pall
Me Qira 120-50S 350 €

Apartament 2+1 me qira prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 ne rrugen Zonja Curre prane Ish Tregut Elektrik ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 424-23C 450 €

Apartament 2+1 ne rrugen Zonja Curre prane Ish Tregut Elektrik ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin 6te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te
Me Qira 1115-17b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...