Apartament 2+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-324-15X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 5
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. 
Apartameti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me dy ashensore. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridorr i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet teresisht i mobiluar me nje stil modern te investuar vitin e fundit.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga sistemi chiller te vendosur ne cdo dhome te apartamentit.
Apartamenti eshte i orientuar nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Dhoma e ndenjes ka akses te menjehershem ne ballkon. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Apartamenti eshte pjese e nje ndertese te re qe ofron administrim dhe siguri per 24 ore. 
Pallati, i cili ndodhet shume prane rruges kryesore, ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar me shume facilitete prane, te nevojshme per jeten e perditshme familjare. 
Zona ka akses te menjehershem  ne rrugen e Kavajes, ne qendren e Tiranes, ne zonen e 21 Dhjetorit dhe ne rrugen Myslym Shyri.


Cmimi: 1000 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati
Me Qira 314-32R 900 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te
Me Qira 616-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades ...

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat
Me Qira 516-10L 1100 €

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, te pajisur ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane.
Me Qira 1223-23Z 900 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 1223-1X 1100 €

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartamet 2+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje vi
Me Qira 1220-31V 900 €

Apartamet 2+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, tek zona e Kopshtit Botanik ne Tirane.
Shtepia es
Me Qira 923-47Z 900 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, tek zona e Kopshtit Botanik ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament 2+1 me qira tek Residenca The Touch of Sun ne zonen e Saukut ne Tirane.
Shtepia pozicion
Me Qira 723-46Z 900 €

Apartament 2+1 me qira tek Residenca The Touch of Sun ne zonen e Saukut ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 1 ...