Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Home Plan ne Tirane

ID TRS-921-22V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 125.000
Kati 12
Sipërfaqe m2 122.5
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda
Planimetria Shkarko

Apartament per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe totale prej 122.5 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 112.5 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe verande. 
Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe i paperdorur. 
Pozicionimi nga perendimi ofron nje pamje te lire dhe mjaft te bukur te Tiranes. 
Pallati eshte ndertuar vitet e fundit me materiale mjaft cilesore dhe shume i mirembajtur. Ofron administrim dhe siguri 24h. 
Ndertesa eshte pjese e nje kompleksi te madh dhe prane do te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme. 
Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Artan Lenja dhe rrugen Frosina Plaku. 
Perfshire ne cmim eshte dhe nje vend parkimi ne katin -1. 
Pajisur me certifikate pronesie. 

Cmimi: 125.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin 5-te te
Në Shitje 316-56K 132.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimanzit Partizani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pal
Në Shitje 819-30L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimanzit Partizani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament ne shitje tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane . Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te r
Në Shitje 215-56m 115.000 €

Apartament ne shitje tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane . Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te ...

Apartamente 2+1 me per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 1120-62D 112.000 €

Apartamente 2+1 me per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Në Shitje 918-43d 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo ...

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Në Shitje 815-42b 120.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Ofrohen 6 partamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhen ne katin e shtate,
Në Shitje 1119-43S 121.000 €

Ofrohen 6 partamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhen ne katin e shtate, peste dhe te ...

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Në Shitje 317-8L 120.000 €

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...