Apartament 2+1 per shitje ne krah te Spitalit Hygeia ne Tirane , (TRS-316-25a)

ID TRS-316-25a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 65.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 81 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kthesa e Kamzes

Apartament per shitje te Kthesa e Kamzes, ne krah te spitalit Hygeia ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te te nje pallati te ri.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 81 m2 (pa hapesira te perbashketa) ofron sallon bashkangjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ofrohet totalisht i mobiluar , por mund te konsiderohet te ofrohet edhe i pamobiluar ne varesi te nevojes se te interesuarit.

Mobilimi eshte pothuajse i ri, eshte perdorur shume pak kohe.

Orientimi i apartamentit eshte nga jug lindje, pamje e hapur perpara nga mali i Dajtit.  

Pallati ofron ashensor dhe administrim.

E pajisur me certificate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 65.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Në Shitje 1019-71L 53.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Në Shitje 616-31K 70.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te
Në Shitje 414-41b 60.000 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pa
Në Shitje 218-38R 78.000 €

Apartament per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje p
Në Shitje 318-57L 74.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartamente per shitje ne krah te bulevardit Zhan D’ Ark ne Tirane.

Pozicionohen ne nje zon
Në Shitje 416-2b 75.600 €

Apartamente per shitje ne krah te bulevardit Zhan D’ Ark ne Tirane. Pozicionohen ne nje zone te qete ne nje ...

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Naim Frasheri prane zones se Mozaikut ne Tirane.
Pozicionohet ne
Në Shitje 218-29L 69.600 €

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Naim Frasheri prane zones se Mozaikut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te ...

Apartament per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 118-24d 73.000 €

Apartament per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...