Apartament 2+1 per shitje ne nje kompleks rezidencial ne Lunder , Tirane , (TRS-1017-6a)

ID TRS-1017-6a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 230.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 126 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence

Apartament per shitje ne Lunder, pjese e nje kompleksi shume te bukur vilash dhe apartamentesh.

Me nje siperfaqe totale prej 126 m2 ofron salon bashkangjitur me kuzhinen ne forme aneksi, 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe cilesor.

I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, sistem qendror per ngrohje dhe ftohje.

Dritare te medha duke ofruar plot drite natyrale gjate gjithe dites, orientim veri lindje dhe jug.

Cdo punim ne apartament eshte bere me kujdes dhe me materialet me cilesore ne treg.

Rezidenca ofron kushte shume te mira per nje jetese te qete, administrim i mire, pishina verore dhe dimrore, fusha te ndryshme lojrash, siguri me kamera dhe roje private per te gjithe kompleksin. 

Me apartamentin vijne edhe 2 vende parkimi te hapura.

I pajjisur me certificate pronesie.

 

Cmimi 230.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te t
Në Shitje 716-51K 220.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 1017-28L 228.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati t
Në Shitje 1119-27L 240.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit neTirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te ban
Në Shitje 513-26 220.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit neTirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit ne nje pallat ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-t
Në Shitje 1116-36K 240.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet
Në Shitje 419-6L 240.000 €

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes.
Apartamenti ndodhet prane
Në Shitje 614-35j 233.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane zones se Saukut, ne ...

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Në Shitje 1119-26L 240.000 €

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...